Znajdź swój produkt

wyszukiwarka zaawansowana
Producenci

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami:


880 380 940
32 724 00 88

Promocje
Półbuty TEXO S1 SRC
Półbuty TEXO S1 SRC
69,92 zł 62,60 zł
Nakolanniki NSP Professional
Nakolanniki NSP Professional
14,23 zł 12,93 zł
para
Półbuty ochronne damskie DALIA S1
Półbuty ochronne damskie DALIA S1
72,36 zł 64,23 zł
para
MASKA PÓŁMASKA BAWEŁNIANA W KWIATY
MASKA PÓŁMASKA BAWEŁNIANA W KWIATY
8,12 zł 5,69 zł
szt.
Czapka DualColor
Czapka DualColor
13,01 zł 10,98 zł
szt.
Trzewiki Grinder S3 G3189
Trzewiki Grinder S3 G3189
130,08 zł 125,61 zł
para
Trzewiki ROVER S3 SRC HRO
Trzewiki ROVER S3 SRC HRO
131,71 zł 123,58 zł
para
Pasek do spodni stretch S934
Pasek do spodni stretch S934
20,33 zł 17,07 zł
szt.
Półbuty robocze bez podnoska LUMO OB
Półbuty robocze bez podnoska LUMO OB
110,57 zł 104,88 zł
para
Kamizelka IONA EXECUTIVE F476
Kamizelka IONA EXECUTIVE F476
32,52 zł 30,07 zł
szt.
Onuce flanelowe
Onuce flanelowe
5,28 zł 4,72 zł
para
Hełm lekki Bump Cap
Hełm lekki Bump Cap
20,73 zł 18,29 zł
szt.
Dobre buty robocze oddychające - czym się kierować przy zakupie

Zakup obuwia powinien za każdym razem być odpowiednio przemyślany. Przede wszystkim ze względu na to, że zbyt niewygodne buty to gwarancja obtarcia stopy, wysokie prawdopodobieństwo jej odparzenia i powód dużo gorszego nastroju z powodu bólu i dyskomfortu. Dlatego dzisiaj dowiesz się, czym się kierować, żeby wybrać dobre buty robocze oddychające.

Najważniejsze jest dopasowanie butów do stopy

Podstawą komfortu w trakcie użytkowania butów jest odpowiednie dopasowanie do wielkości stopy. Zdarza się, że mężczyźni mają skłonności do wybierania obuwia zbyt dużego, ze względu na większy komfort dla nóg. Zasady mówią jasno, dobre buty robocze oddychające, powinny być maksymalnie o pół rozmiaru większe od rzeczywistej długości stopy. Wynika to przede wszystkim z tego, że w lecie, gdy jest gorąco stopa, może delikatnie opuchnąć, więc trzeba dać jej przestrzeń. Kluczowe jest mocne sznurowanie i dopasowanie, żeby stopa z obuwiem trzymały się stabilnie.

Dobre buty robocze oddychające są wskazane latem

Komfort termiczny stóp jest drugim ważnym punktem przy wyborze obuwia. W pracy jest on szczególnie istotny. Zwłaszcza w sytuacji, w której jesteś, gdzie spędzasz osiem lub więcej godzin, przemieszczając się w butach roboczych latem. Z założenia nieco cięższe i grubsze od butów używanych do chodzenia do sklepu lub na spacer z psem, obuwie do pracy i tak powinno zapewniać właściwy poziom wentylacji. Dobre buty robocze oddychające pomagają stopie przepracować dzień w bezpiecznych i komfortowych warunkach.

Dopasuj model buta do rodzaju wykonywanej pracy

Zapewne zdajesz sobie sprawę z tego, że właściwie dopasowane narzędzie do rodzaju wykonywanej pracy jest połową sukcesu. Podobnie jest z dobrymi butami roboczymi oddychającymi. Absolutnie każdy model powinien zapewniać wentylację. Jednak inne obuwie wybierzesz do pracy latem i zimą. W upalne dni dużo chętniej postawisz na przewiew. Musisz pamiętać, że decyzja o większym komforcie nie powinna być rezygnacją z bezpieczeństwa. Rynek oferuje szeroki wybór modeli, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

Sandały robocze są propozycją do lekkiej i bezpiecznej pracy

Dobre buty robocze oddychające to sandały. Wersja dostosowana do pracy różni się od tradycyjnych sandałów spotykanych latem. Jednak zapewnia ona bardzo duży przewiew, dzięki większej liczbie otworów. Tego rodzaju buty nadają się przede wszystkim do zadań, gdzie nie grozi Ci uszkodzenie stopy od opiłków, odprysków i żrących substancji, które mogą dostać się do wnętrza buta przez dziury. Idealne dla kierowców wywrotek, pracowników magazynów i warsztatów. Sprawdzają się również przy robotach wykończeniowych.

Półbuty robocze wykonane ze skóry to idealna propozycja do pracy w trudnych warunkach

Zmienne warunki atmosferyczne są największym zagrożeniem dla pracowników budowlanych i innych zawodów, które wykonywane są na powietrzu. Dobre buty robocze oddychające to modele skórzane z elementami wentylacyjnymi na przykład w formie siatki. Są dużo lżejsze od trzewików, choć zapewniają podobny poziom bezpieczeństwa. Jest to idealna propozycja dla osób, które potrzebują komfortu, stabilności i dobrej wentylacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl